RENKLİ HAYAT

RENKLİ HAYAT

admin 2 sene önce

RENKLİ HAYAT

Hayatımızda yeri oldukça önemli olan cinsel hayat toplu içerisinde bir takım baskılar sonucunda konuşulmaktan kaçınılan sanki yapılması dahi kötü olan bir olay halini almıştır. Geçmişten beri bu şekilde süre gelen bu olay artık gün geçtikçe daha açık şekilde konuşulmaya yani bu durumunda insanın vücudu ve ruhen doyumunu sağlamak için önemli durumlardan birisi olduğu görüşü kabul edilmeye başlamıştır. Sadece basit bir hayattan çıkan cinsel hayatla ilgili pek çok değişik marketler artış göstermeye başlamıştır.

Hayat Farkı

İnternet ortamında özellikle Sex shop denilen alışveriş siteleri geniş seçenekleriyle insanları cezp etmeye başlamaktadır. Bu sitelerde her türlü güvenlik önlemi alınarak kurulmuşlardır. 18 yaş altındaki kişilere hizmet vermemektedir ve bu durumda konunun ne kadar hassas olduğunu göstermektedir. Bekâr olsun ya da evli olsun ya da hiçbir eşe sahip olmasın her tarz dan dan yaşama ait ürünler hizmete sunulmaktadır. Özellikle birlikte olacak birilerini bulamayan kişiler için bayan ya da erkek fark etmez şişme kadınlar, değişik şekillerde oluşturulmuş vibratörler yer almaktadır.

Cinsel hayatına renk vermek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerden bazıları da; kelepçe, kırbaç vb aletlerdir. Bu aletlerinde oldukça farklı çeşitleri internet ortamında satışa sunulmaktadır. Erotik shop denilen bu alışveriş sitelerinin bir değişik versiyonuda daha çok farklı cinsel hayat yaşamak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Daha şiddetli cinsel hayat yaşayan bu kişilere hitap eden ürünler satılmaktadır. Fetiş fantezi adı verilen bu bölümde; siyah deri taşlı maskeler, deri fantezi kırbaç, deri el kelepçesi, boyun tasması, göz kapatıcı ürünler yer almaktadır. İnternet üzerinden giriş yaptığınızda bu sitelerde bütün ürünler kategorilere ayrılarak hizmetinize sunulmaktadır. Kredi kartı ya da kapı da ödeme seçenekleriyle bu ürünlere sahip olabilir ve sipariş verdikten sonra 3 gün içerisinde eve teslim edilmektedir.

İnternet ortamındaki satışların yanında bulunduğunuz şehirlerde de bu ürünlere sahip olabileceğiniz marketler bulunmaktadır. Erotik market adı verilen bu dükkânlarda alışverişlerinizi görerek ve bilgilenerek sahip olabilmektesiniz. Bu ürünler özellikle büyük şehirlerde daha fazla yer almaktadır sebebi ise her türden kişilerin bulunması ve bu duruma daha rahat baktıklarından kaynaklanmaktadır. Fakat küçük yapılı şehirlerde yanlış algının hala devam etmesinin yanında en az 1 tane erotik market bulunmaktadır. Afrodizyak parfümler, afrodizyak duş jelleri, geciktirici ve aromalı kremler ya da sprey formundaki geciktiriciler yer almaktadır. Erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı geliştirilen vibratör çeşitlerinden, belden bağlamalı ve normal yapıda tasarlanan yapay penislere kadar her türlü insanın ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle cinsel ilişki sırasında kadın ve erkeklerin zevklerini arttırıcı birçok ürün geniş yelpazesiyle tüketiciye sunulmaktadır. Erkek ve kadın mastürbatörler, erkek cinsel hayat geliştiriciler ve cinsel güç arttırıcılarda bulunmaktadır. Cinsel hayatınızı renklendirmek istiyorsanız size uygun olan ürüne bir an önce sahip olmalısınız.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.